Biblioteka

„Ludzkość wymyśliła dwie doniosłe rzeczy na świecie. Najmądrzejszą rzecz – książkę i najgłupszą – wojnę!”

Mieczysław Kotarbiński

“Czytanie książek  – to najlepsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła. ”

Rok szkolny 2023/2024

W szkolnej bibliotece na naszych uczniów czeka bogaty ksiegozbiór podręczny oraz do wypożyczania.

Odnajdziecie tu nie tylko interesującą Was lekturę, ale też wiele  kolejnych książek, które przeczytacie z zapartym tchem!

Biblioteka została w pełni skomputeryzowana!

godziny otwarcia:

Zasady wypożyczania książek określa regulamin biblioteki.

Bibliotekarz: Izabella Szafranalias-Szafrańska

ARCHIWUM

Rok szkolny 2021/2022 stoi pod znakiem komputeryzacji naszej biblioteki. Biblioteka będzie działac na Platformie LIBRUS E-BIBLIO.Pewnie zauważyliście jak mało organizowanych konkursów i innych imprez bibliotecznych.

Oczywiście tradycyjnie działa KLUB: “Strażnicy Czytelnictwa”, który tym razem pomaga głównie w wypożyczaniu książek  wprowadzonych  do katalogu online naszej biblioteki.

Już niedługo mamy nadzieję dokonać próbnego rozruchu wypożyczania przy pomocy kodów kreskowych. Nie możemy się już tego doczekać ! 🙂

Dlatego każdą chwilę wykorzystujemy na wprowadzenie kolejnych egzemplarzy do katalogu online…

Godziny otwarcia biblioteki i czytelni.

Zasady wypożyczania książek określa regulamin biblioteki.

Bibliotekarz: Izabella Szafranalias-Szafrańska